top of page

Наша Історія

5 Років разом з Вами

     Привіт. Ось уже 5 років ми з моєю дружиною Христинкою. (Мене звати Володя). Виготовляємо для Вас декор різноманітного плану.

     Усе розпочалося 2015 року. коли при певних складу обставин  у нас з'явився перший 3d принтер, Після тисячі і 1 спроби. нами було виготовлено перший топер для торта нашої хорошої знайомої. Після чого ми оприділилися з нашим напрямком роботи. А саме виготовлення декору, для кондитерської справи. Окрім топерів ми розпочали виготовлення вирубок для пряників. Уже через рік недоспаних ночей, ми змогли роздобути і фрезерний станок, для виготовлення підставок, тортівниць, а також іншого декору, ширм, фотозон, фоторамок,монограм. І вже у 2017 нами був придбаний лазерний станок для виготовлення декору більш точної і красивішої якості. за наступні 2 роки Нам вдалось докупити ще декілька станків. І ось на початок 2020 року ми можемо виготовляти та відправляти продукцію в короткі терміни.

     На даний момент на цей  сайт ще не додано усієї нашої продукції. Оскільки ми виготовляємо: Топери, трафарети, вирубки, підложки для торта, конструкції для тортів, мультирамки, тортівниці, фотофони, підноси, новорічний та пасхальний декор, та багато іншого... Але у найближчі дні поступово будемо розширювати наш асортимент.

     Щоб не пропускати наші новинки підписуйтесь на наш інстаграм канал sky_art_decor

     Усі наші замовлення виготовляються за індивідуальними потребами та побажаннями.  

     Будемо раді бачити Вас у списку наших замовників! 

bottom of page